Evenement datums
Van: In afwachting van datums
Aan: In afwachting van datums
Geef uw oudejaarsavond een vliegende start, want Xlsior brengt zijn circuitsfeer naar het jaarlijkse We Party New Year Festival
Geef uw oudejaarsavond een vliegende start, want Xlsior brengt zijn circuitsfeer naar het jaarlijkse We Party-nieuwjaarsfestival.
- Blijf op een steenworp afstand van het feest in het Hotel Emperador beoordeeld als "Fantastisch" door gasten met een episch zwembad op het dak, een fantastisch uitzicht en een perfecte locatie.
De partij
- WE Party NYF is een van Europa's grootste nieuwjaarsfestivals, dat in december vijf dagen lang wordt gevierd.
- Sluit je aan bij de heetste jongens uit heel Spanje en daarbuiten terwijl Xlsior, het zomercircuitfeest van Mykonos, een voorproefje van de zon naar december in Madrid brengt.
- Met gast-dj's – Line-up voor 2023 wordt bevestigd.
- Het feest neemt Cool Madrid over van 11 uur tot 6 uur.
- VIP geeft gasten voorrangstoegang tot het feest, 2 drankjes, gratis garderobe en VIP-assistenten. VIP-ruimte
The Venue
- Sala koel is een megadansclub met de sfeer van een circuitfeest verspreid over drie verdiepingen en een lasersysteem. Het heeft een retro-gevoel met discoballen en organiseert verschillende themafeesten, waaronder het populaire Baila Cariño-evenement.
- De club bevindt zich in het stadscentrum tussen Plaza Santo Domingo en Plaza España, op 10 minuten van Chueca, de homobuurt van Madrid.
- Bekijk hotels in het centrum van Madrid, dicht bij alle lopende trotsvieringen en feesten.
Aanbevolen hotels in Madrid
De volgende hotels in Madrid liggen allemaal dicht bij de topattracties van de stad en de homowijk.
NH Collection, Iberostar, Room Mate Oscar, H10 Villa de la Reina
Waar te verblijven dicht bij alle homobars
Onze top 4-selecties met de beste tarieven.
Room Mate Oscar in Chueca de homobuurt,
is ons favoriete hotel in Madrid!
Voor meer informatie en advies
WIJ NYF Madrid Xlsiord Website
De meeste homobars in Madrid bevinden zich in Chueca, het homodorp van de stad en het epicentrum van het hele Spaanse homoleven. Hotels zijn hier snel vol, dus reserveer ruim van tevoren, vooral voor belangrijke evenementen.
Boek met vertrouwen. Ontvang de beste prijzen van onze partner Booking.com
We hebben hotels in Madrid gekozen die u dicht bij alle winkels, restaurants en bars houden
De WE Party officiële aftermovie
Ontdek de levendige geest van Madrid, een stad die diversiteit omarmt en een inclusieve ontsnapping biedt voor LGBTQ+ reizigers, een mix van rijk cultureel erfgoed, een bruisend nachtleven en een warme, gastvrije sfeer. Terwijl Chueca de belangrijkste homobuurt is, bieden andere buurten in Madrid ook een scala aan bars en clubs met verschillende vibes en unieke ervaringen die het ontdekken waard zijn.
Het bruisende gebied is perfect voor degenen die dicht bij de belangrijkste bezienswaardigheden en homobars en -clubs willen zijn.
Hippe wijk met vintagewinkels en artistieke flair, trendy bars en cafés rondom Plaza del Dos de Mayo