Evenement datums
Vanaf: maandag 1 januari 2024
Aan: maandag 1 januari 2024
Start jouw 2024 met een feestje! Het WE New Year's Day-feest duurt 8 uur non-stop muziek en hete jongens
Start jouw 2023 met een feestje! Het WE nieuwjaarsfeest duurt 8 uur non-stop muziek, hete jongens en een fantastische sfeer.
- Bezoekt u Madrid tijdens de jaarwisseling? Het Boetiekhotel H10 zorgt voor het perfecte verblijf met een geweldige locatie, grote kamers (naar Madrid-normen) en uitstekende voorzieningen. Het ligt ook dicht bij alle nieuwjaarsvieringen en kerstmarkten in Madrid.
De partij
- Maak je klaar om de eerste dag van het nieuwe jaar te vieren tijdens een acht uur durende dansmarathon met enkele van de beroemdste WE Party resident DJ's die je het unieke en beruchte geluid van de WE Party brengen.
- Vier met je vrienden, oud en nieuw, op de laatste dag van de WE NYF-evenement.
- Beleef de ultieme slotshow met verrassingsoptredens, de heetste dansers en ongelooflijk licht en geluid in de Spaanse hoofdstad. Dit is het feest waar iedereen het het hele jaar over heeft!
- Line-up en locatie voor de editie van 2024 worden bevestigd.
- Het feest neemt La Riviera over van 9.30 uur tot 6 uur 's ochtends.
- VIP geeft gasten voorrangstoegang tot het feest, 2 drankjes, gratis garderobe en VIP-assistenten. VIP-ruimte
The Venue
- La Riviera Kamer bevindt zich aan de Paseo Bajo de la Virgen del Puerto, S/N 28005 Madrid. La Rivier ligt op 20 minuten rijden met de taxi van Chueca, de beroemde homowijk van de stad.
- The Club is een grote, langlopende locatie voor livemuziek en een nachtclub in Madrid, met meerdere bars en een terras. La Riviera's open ruimte van 1,500 vierkante meter wordt geleid door een groot podium met een enorme ronde dansvloer die door de glazen deuren uitkomt op een groot terras, een van de beste kenmerken van de Club.
- Blijf dicht bij de homobars in het centrum en neem een taxi naar de Party. Blijf bij de 7 Islas Hotel-hotel beoordeeld als "Fantastisch" door gasten met stijlvolle kamers, stevig ontbijt en een fantastische locatie.
Aanbevolen hotels in Madrid
De volgende hotels in Madrid liggen allemaal dicht bij de topattracties van de stad en de homowijk.
NH Collection, Iberostar, Room Mate Oscar, H10 Villa de la Reina
Waar te verblijven dicht bij alle homobars
Onze top 4-selecties met de beste tarieven.
Room Mate Oscar in Chueca de homobuurt,
is ons favoriete hotel in Madrid!
Voor meer informatie en advies
WIJ NYF Madrid Website
De meeste homobars in Madrid bevinden zich in Chueca, het homodorp van de stad en het epicentrum van het hele Spaanse homoleven. Hotels zijn hier snel vol, dus reserveer ruim van tevoren, vooral voor belangrijke evenementen.
Boek met vertrouwen. Ontvang de beste prijzen van onze partner Booking.com
We hebben hotels in Madrid gekozen die u dicht bij alle winkels, restaurants en bars houden
Een voorproefje van wat je kunt verwachten op nieuwjaarsdag in WE Madrid
Ontdek de levendige geest van Madrid, een stad die diversiteit omarmt en een inclusieve ontsnapping biedt voor LGBTQ+ reizigers, een mix van rijk cultureel erfgoed, een bruisend nachtleven en een warme, gastvrije sfeer. Terwijl Chueca de belangrijkste homobuurt is, bieden andere buurten in Madrid ook een scala aan bars en clubs met verschillende vibes en unieke ervaringen die het ontdekken waard zijn.
Het bruisende gebied is perfect voor degenen die dicht bij de belangrijkste bezienswaardigheden en homobars en -clubs willen zijn.
Hippe wijk met vintagewinkels en artistieke flair, trendy bars en cafés rondom Plaza del Dos de Mayo