Evenement datums
Van: zaterdag 28 oktober 2023
Aan: zaterdag 28 oktober 2023
Jubileo, de grootste circuitpromotor van Latijns-Amerika, presenteert tijdens Halloween in Mexico-Stad een speciale Circuit-editie
Jubileo, de grootste circuitpromotor van Latijns-Amerika, presenteert tijdens Halloween in Mexico-Stad een speciale Circuit-editie.
- Blijf dicht bij de homobars en feesten in de Galeria Plaza Reforma, beoordeeld als "Uitstekend" door gasten met een buitenzwembad, ruime kamers en een moderne fitnessruimte.
The Event
- Houd je bezemstelen vast, want nergens ter wereld ontbrandt de geest van Halloween zo goed als in Mexico-Stad!
- Halloween is een feest van epische proporties, verpakt in de legendarische mythen van de Vieringen van de Dag van de Doden.
- Klaar om de beat te voelen? Verdwaal in de magische wereld van Jubileo's 'Mario's Kingdom'-evenement.
- Met muziek van de wereldberoemde Mario Beckman, klaar om van je avond een onvergetelijk avontuur te maken, bijgestaan door Abraham Neri en de regerende koningin van het Mexicaanse circuit, Isis Muretech.
- Laat je innerlijke filmster los met de Dress Code: Animated Movies!
- Bereid je vanaf 10 uur tot de heksen naar huis vliegen voor op een avond vol spectaculaire podiumproducties, compleet met de meest betoverende gekostumeerde Gogo's.
- Dus, ben je klaar voor salsa met de zwoelste Mario's, boogie met de levendigste Luigi's en tango met een parade van prinsessen?
- Het wordt een Halloween-feest als geen ander, gevuld met een vleugje kattenkwaad, een snufje magie en heel veel plezier!
- Upgrade uw verblijf bij Het Brick Hotel, een Small Luxury Hotel of the World, gevestigd in een Frans gebouw uit het begin van de 20e eeuw, op slechts 3 km van de homobuurt met smaakvol ingerichte kamers en een sushibar op het dak.
The Venue
- Locatie nog te bevestigen. – Jubileo organiseert feesten in het hart van de homowijk van Mexico, De Zona Rosa.
- Zona Rosa, de levendige homobuurt van Mexico-Stad, is een absolute must om te bezoeken, vol met kleur, cultuur en sexy jongens.
- Deze wijk herbergt ook een bruisende kunstscene met galerijen, straatkunst en het unieke LGBTQ+-geschiedenismuseum.
- Jubileo organiseert het hele jaar door verschillende feesten in Mexico-Stad, ook tijdens de Latijns-Amerika Pride Fest en Sunland NYE-festival.
Aanbevolen hotels in Mexico-Stad
Hier zijn de hotels die we aanbevelen die goede recensies hebben en u in de buurt houden van alle actie
Waar te verblijven dicht bij alle homobars.
Onze top 4-selecties met de beste tarieven.
Het Sheraton Maria Isabel biedt groot
kamers en een zwembad op het dak om te ontspannen
Voor meer informatie en advies over
Jubileo Halloween-circuit Instagram
De beste homobars van Mexico-Stad bevinden zich op korte loopafstand van de beste hotels in de populaire Zona Rosa.
Boek met vertrouwen. Ontvang de beste prijzen van onze partner Booking.com
We hebben hotels in Mexico-Stad gekozen die u dicht bij alle winkels, restaurants en bars houden
Het NH Mexico City Reforma beschikt over een buitenzwembad, een restaurant en kamers met airconditioning en satelliet-tv. Het ligt in het centrum van de populaire wijk Zona Rosa. Alle kamers zijn voorzien van een Nespresso-apparaat, 48-inch tv, kluisje voor laptop en Europese stekkers. De badkamers hebben een regendouche en een telefoondouche. Elke ochtend is er een ontbijtbuffet beschikbaar.
Gelegen in Zona Rosa, op een steenworp afstand van de kantoorgebouwen van Paseo de la Reforma, trekt Galeria Plaza Reforma zowel zakenreizigers als vakantiegangers. Dit gedistingeerde hotel met 434 kamers wordt omgeven door het financiële en commerciële district van de hoofdstad, waar exclusieve restaurants, winkels en boetieks te vinden zijn. De bekroonde service heeft Galeria Plaza gepositioneerd als een modern en toch comfortabel vijfsterrenhotel
Sheraton Maria Isabel Hotel Towers heeft een bevoorrechte locatie in het hart van het financiële district van Mexico-Stad en biedt een buitenzwembad en een restaurant. WiFi-toegang is beschikbaar. Elke kamer is voorzien van airconditioning, een minibar en kabelzenders. De bedden met zachte matras, een dekbed en zachte kussens. De badkamers hebben een bad of een douche. Een bureau, een kluisje en strijkfaciliteiten.
Dit historische hotel is gunstig gelegen in Juarez, de roze zone van Mexico, op steenworp afstand van winkels, restaurants en attracties, en combineert historische charme met moderne voorzieningen en faciliteiten, waaronder een eigen spa. Er is gratis parkeergelegenheid op het terrein. Gelegen op loopafstand van de belangrijkste toeristische attracties van de stad. Gasten kunnen gemakkelijk een bezoek brengen aan de Paseo de la Reforma, het Chapultepec-park en nog veel meer.
Ga mee met Martijn terwijl hij je meeneemt op een tour door het beste van Mexico-Stad.
Zona Rosa is misschien wel het bekendste LHBTQ+-gebied in Mexico-Stad. Het bevindt zich in het hart van de stad en biedt een mix van bars, clubs, restaurants en winkels die zich richten op de LGBTQ+-gemeenschap. Het staat bekend om zijn levendige nachtleven en levendige sfeer.
Condesa ligt op 15 minuten lopen van Zona Rosa, een trendy wijk met LHBTQ+-vriendelijke cafés en kunstscènes.
Naast Condesa & biedt een vergelijkbare sfeer. Het staat bekend om zijn historische architectuur, trendy eetgelegenheden.