Evenement datums
Van: zaterdag 7 juni 2025
Aan: zaterdag 14 juni 2025
Guadalajara Gay Pride wordt elk jaar gehouden in de tweede week van juni. De vieringen en trotsparade volgen op een week vol culturele evenementen.
Guadalajara Gay Pride wordt elk jaar gehouden in de tweede week van juni. De vieringen en pride-parade volgt een week van culturele evenementen gericht op de LGBT-gemeenschap.
- Bezoek je Guadalajara? Het centrale of oostelijke deel van Centrum maakt de perfecte uitvalsbasis om de stad te verkennen. Het staat vol met autovrije straten, charmante hotels en voelt veilig aan. De DoubleTree by Hilton Guadalajara Centro Historico is fantastisch beoordeeld en heeft een breed scala aan ontbijtopties, kamers met een prachtig uitzicht en hoogwaardige voorzieningen.
The Event
- Merk op dat twee groepen pride-evenementen organiseren in Guadalajara, één begin juni (de grootste parade met een afterparty) en één een week later.
- Andere evenementen vinden het hele weekend plaats, waaronder kunst-, film- en mensenrechtenconferenties. Guadalajara is de op een na grootste stad van Mexico en heeft een bruisende homoscene met verschillende bars en clubs, die allemaal speciale themafeesten en evenementen organiseren tijdens de Pride-vieringen.
Marcha del Orgullo Gdl
- zaterdag 7 juni 2025 - De Marcha del Orgullo GDL starts om 2 uur.
- Het startpunt is de Minerva-rotonde, verzamelen om 2 uur.
- De parade begint om 3 uur met een wandeling rond de rotonde, vervolgens naar de López Mateos-laan en verder langs de Hidalgo-laan om te eindigen op het bevrijdingsplein.
- Er is geen afterparty op dit evenement.
Guadalajara Trots
- zaterdag 14 juni 2025 – Guadalajara Trots gaat dit jaar weer de straat op met een mars op zondag om 2 uur vanuit La Minerva. Guadalajara gay pride is een van de grootste LGBT-pride-festivals en -parades in Midden- en Zuid-Amerika!
- Om 3 uur vertrekt de mars vanaf de Minerva-rotonde, vervolgt u over López Mateos en neemt u Hidalgo Avenue richting Plaza Liberación, gevolgd door de officiële afterparty.
Guadalajara Pride-afterparty
- Zodra de pride-parade ten einde is, gaan de festiviteiten verder op Liberation Square, compleet met een podium met liveshows, drag-optredens en dj's. De Guadalajara Pride-show op Plaza Liberación begint om 4 uur en eindigt om 30 uur.
Homo Guadalajara
- De vrolijkste stad van Mexico, Guadalajara, heeft twee homobuurten, één in het historische centrum en één in de Zona Rosa. De stad heeft een enorme homocultuur en is authentiek gebleven omdat het vaak wordt gemist door toeristen die tussen de stad pendelen Mexico Stad en Puerto Vallarta.
- Centro Historico is populair bij de lokale bevolking en 's avonds straalt de sfeer uit in de verkeersvrije straten. Drankjes zijn goedkoop en de sfeer is vriendelijk, zo niet ronduit cru en zeer authentiek. De meeste activiteiten vinden hier 's nachts plaats.
- De andere hotspot is de chique wijk de Zona Rosa (rond Av Chapultepec). Hier zijn de homobars en clubs meestal groter en zijn de drankprijzen hoger. De locaties zijn dag en nacht druk met veel bars met terrassen, grotere disco's en winkels.
Waar te verblijven tijdens Guadalajara Pride
- Verblijf dicht bij het prachtige historische centrum dicht bij de Kathedraal van Guadalajara, en u bent slechts een klein eindje rijden van beide buurten. Het 3-sterrenhotel Six Hotel Guadalajara Degollado biedt uitstekende waarde en moderne kamers in het centrum. Probeer de 4-sterren Hotel Morales voor iets meer koloniaals in een historisch pand met een prachtig zwembad in het hart van de binnenstad.
Homobars & -clubs in Guadalajara
Guadalajara heeft meer dan 15 homobars, sauna's en clubs. Haas zijn enkele van de meest populaire:
- Californische bar – Leuke bar met een eclectische mix van clientèle en sexy gogos, hot guys en Latin pop.
- Babel club – Een van de beste clubs in de stad, waar regelmatig thema-avonden en pride-feesten, dragshows en dansen worden gehouden.
- Cabaretbar – Trendy bar met verschillende shows – reserveer om van tevoren op de deelnemerslijst te komen, want het kan snel vol raken.
- El Arenal – Cruising Club met donkere kamer, sauna, videokamers en meer.
- El Sotano – Strippershows, massage, superschoon en recentelijk gerenoveerd.
- Renacer-dagspa – Gay Sauna met massageservice en weekendfeesten bij het zwembad.
Aanbevolen hotels
Dit zijn de hotels die we aanbevelen met goede recensies, dicht bij alle actie:
Hotel CasinoPlaza, Hotel Real Maestranza, Hotel de Mendoza, Hotel Dali Plaza Executive
Waar te verblijven dicht bij alle homobars
Onze top 4-selecties met de beste tarieven.
Echte Maestranza is waar we verblijven als we
zijn in Guadalajara naast de homobars
Voor meer informatie en advies over
Guadalajara Gay Pride, De Website
C. Pedro Moreno 570, Zona Centro, 44100 Guadalajara, Jal., Mexico
Dit 4-sterrenhotel ligt op slechts 3 minuten lopen van de kathedraal van Guadalajara. Hotel Dali Plaza Ejecutivo beschikt over een eigen lounge, gratis WiFi, een ontbijtbuffet en kamers met airconditioning. De kamers zijn voorzien van kabel-tv en een bureau. Vanuit elke kamer kunt u gratis lokale telefoongesprekken voeren. Elke kamer heeft een eigen badkamer en roomservice
Calle Venustiano Carranza 16, Zona Centro, 44100 Guadalajara, Jal., Mexico
Hotel de Mendoza ligt in de charmante historische wijk Guadalajara, Mexico, en biedt gasten een rustige omgeving tijdens het verkennen van de bezienswaardigheden van deze historische stad. Gasten kunnen gebruikmaken van het uitnodigende zwembad met bubbelbad van Hotel de Mendoza, of aan uw conditie werken in het fitnesscentrum. Het restaurant biedt gasten heerlijke Mexicaanse en internationale gerechten
Calle Francisco I. Madero 161, Zona Centro, 44100 Guadalajara, Jal., Mexico
De accommodatie beschikt over een 24-uursreceptie, vervoer van/naar de luchthaven, roomservice en gratis WiFi in alle ruimtes. In het hotel is elke kamer uitgerust met airconditioning, een zithoek, een flatscreen-tv met satellietzenders, een kluisje en een eigen badkamer met een douche, een haardroger en een koffiezetapparaat.
C. Pedro Moreno 726, Zona Centro, 44100 Guadalajara, Jal., Mexico
Het hotel beschikt over 303 luxe kamers met een traditionele en moderne inrichting en elegante en klassieke meubels. Alle kamers zijn voorzien van een flatscreen-tv, een kluisje, airconditioning en eersteklas toiletartikelen van Aigner. Gasten zijn van harte welkom om te genieten van een voortreffelijk en delicaat ontbijt dat wordt geserveerd in het hotelrestaurant Hofgarten.
Calle Enrique González Martínez 216, Zona Centro, 44100 Guadalajara, Jal., Mexico
Deze homobar staat bekend om zijn dragshows en strippers die zeker een bezoek waard zijn
Calle Prisciliano Sánchez 396, Zona Centro, 44100 Guadalajara, Jal., Mexico
Kleine maar leuke homoclub met echt goede dragshows
Calle Prisciliano Sánchez 437, Zona Centro, 44100 Guadalajara, Jal., Mexico
Echte leuke gay-nachtclub met goede muziek en regelmatige shows
C. Manuel López Cotilla 410, Zona Centro, 44100 Guadalajara, Jal., Mexico
Homobar met dragshows
C. Morelos 741, Zona Centro, 44100 Guadalajara, Jal., Mexico
Waarschijnlijk de beste gay-nachtclub in de stad vanwege de locatie, muziek, prijzen en diversiteit. De medewerkers zijn vriendelijk en de club staat open voor iedereen. De dekking kan variëren van dag tot dag of vanwege een speciale gebeurtenis, maar is meestal gratis vóór 11 uur. Drankjes zijn oké en goedkoop. De club is groot genoeg om 3 aparte ruimtes te hebben voor verschillende muziekstijlen. Terras op de 3e verdieping heeft een prachtig uitzicht op de binnenstad, uitstekende housemuziek en smaking is toegestaan
Gem. de la Paz 2315, Col Americana, Lafayette, 44160 Guadalajara, Jal., Mexico
Dit is de plek om de hele nacht door te dansen, goed DJ-geluid en licht
Calle Enrique González Martínez 177, Zona Centro, 44100 Guadalajara, Jal., Mexico
Homobar met klein terras waar regelmatig dragshows en gogo's worden gehouden
C. Manuel López Cotilla 611, Mexicaltzingo, 44100 Guadalajara, Jal., Mexico
Populaire homobar met karaoke
Calle Enrique González Martínez 454, Zona Centro, 44100 Guadalajara, Jal., Mexico
Leuke homobaro Gaat vroeg open en later op de avond is er een dragshow. De drankprijzen zijn goed, de lounge op de tweede verdieping is een goede ontspanningsruimte voor degenen die niet van de show houden.
Gem. Miguel Hidalgo y Costilla 977, Col Americana, Zona Centro, 44160 Guadalajara, Jal., Mexico
Leuke homobar met goede service en een zeer goede Drag-show die een bezoek waard is
C. Mexicaltzingo 1521, Col Americana, Americana, 44160 Guadalajara, Jal., Mexico
Interessante homobar in een minder bezocht deel van de stad. Neem een Uber of taxi van of naar hier. Vrij druk op een vrijdagavond om middernacht. Strippers beginnen rond 12 uur
Av 8 de Julio 652, Zona Centro, 44100 Guadalajara, Jal., Mexico
Deze bar is een leuke plek, maar het wordt echt heel druk. De klantenkring bestaat uit jonge homomannen van in de twintig en dertig
C. Colón 440, Zona Centro, 44100 Guadalajara, Jal., Mexico
Homobar met cowboythema en live-entertainment
Boek met vertrouwen. Ontvang de beste prijzen van onze partner Booking.com
We hebben hotels in Guadalajara gekozen die u dicht bij alle winkels, restaurants en bars houden
Hoogtepunten van de Guadalajara Pride Parade