Evenement datums
Van: zondag 18 juni 2023
Aan: zondag 18 juni 2023
Folsom Street East is het belangrijkste straatfestival in s / m-leer-fetisjthema van New York
Folsom Street East is het eerste straatfestival in New York met leer- en fetisjthema en het grootste openluchtevenement in zijn soort in NYC. FSE trekt in juni drie dagen lang bijna 10,000 bezoekers. De editie van 2023 zal een reeks evenementen in het weekend bevatten, waaronder het festival op zondag.
- FSE vindt plaats in de West dorp. Blijf dicht bij het evenement in de Gansevoort Meatpacking Hotel, met luxe kamers en een episch uitzicht op de skyline van New York vanuit het buitenzwembad.
Het straatfestival
- 18 juni 2023 – Folsom Street East viert en inspireert participatie en trots op fetisj-, knik- en LGBTQ-gemeenschappen door het creëren van veilige ruimtes voor publieke expressie van onze seksuele identiteiten. Folsom Street East promoot en biedt beurzen aan andere non-profitorganisaties die deze communities bedienen.
- De straat zal opnieuw worden bekleed met een aantal 50-gemeenschapsgroepen en verkopers die een beroep doen op de LGBT en de kinkgemeenschappen en het zal worden gevuld met menigten van met leer beklede spierknallers. Een one-stop-shop voor lederen uitrusting, porno en speelgoed. En gooi geen kussen, magische dweilen of sokken - beloof het!
- Blijf op slechts 5 minuten van het evenement op het Dominick Hotel, door gasten als "Fantastisch" beoordeeld en met een prachtig uitzicht over de stad.
De locatie
- Folsom Street East vindt plaats in de West Village op Christoffelstraat.
- De charme van West Village ligt in de 19e-eeuwse herenhuizen en geplaveide straten. Ze zien er ongeveer hetzelfde uit als toen de buurt het middelpunt was van de nationale homobeweging. Tot op de dag van vandaag toont de buurt trots haar diversiteit.
- Het is een subwijk van Greenwich Village en wordt ongeveer begrensd door Sixth Avenue in het oosten, de Hudson River in het westen, 14th Street in het noorden en Houston Street in het zuiden.
Homobars om te bezoeken
- Geen reis naar het dorp is compleet zonder de levendige bar- en clubscene van het gebied te verkennen. Je eerste stop zou de . moeten zijn Stonewall herberg, waar de kiem van Pride begon op een zomeravond in 1969, toen klanten terugvochten tegen een routinematige politie-inval. Tegenwoordig heeft de plaats twee niveaus: de begane grond heeft een bar en een pooltafel; boven vindt u, afhankelijk van de nacht, cabaret, dans of karaoke.
- Aan de overkant van Christopher Park is nog een oude LHBTQ+-favoriet De Monster, met een gezellige bar en nachtelijk dansen beneden.
- aan de overkant van Seventh Avenue, Marie's crisis is een ouderwetse pianobar die open staat voor iedereen die van een goede meezingshow houdt.
Aanbevolen hotels in New York
De volgende hotels liggen allemaal dicht bij het bruisende homo-uitgaansleven van de stad:
De New York EDITION, Arlo NoMad Hotel, Cassa Hotel, citizenM Hotel.
New York Hotels hebben een druk plan vooruit.
Boek nu en betaal bij aankomst.
Het Marlton hotel zit in het hart van
Greenwich Village in de homowijk.
Voor meer informatie en advies over
Folsom Street East, bezoek De Website
De meeste homobars bevinden zich in de wijken Christopher Street en Time Square; we hebben gevonden dat hotels dicht bij de homobars in elk gebied zijn die de beste revues hebben bij onze hotelpartner Booking.com
Boek met vertrouwen. Ontvang de beste prijzen van onze partner Booking.com
We hebben hotels in New York gekozen die je dicht bij alle winkels, restaurants en bars houden
The New York EDITION ligt in de iconische, monumentale Metropolitan Life Clock Tower, op 22 meter van Madison Square Park, en biedt een restaurant met een Michelinster en gratis WiFi. Elke kamer heeft grote ramen en een prachtig uitzicht over de stad, en is voorzien van fotografie door Melvin Sokolsky.
Dit hotel ligt in het hart van Manhattan, op slechts 1 minuut lopen van Times Square en op 5 minuten lopen van Central Park en Columbus Circle. Het Rockefeller Center en het Empire State Building liggen op 15 minuten lopen. Een flatscreen-tv en een kleine koelkast met gratis water
Arlo NoMad ligt op 644 m van Madison Square Park, op 322 m van het Empire State Building en op 805 m van Herald Square. De toegang tot Subway Train 6, op 33rd Street & Park Avenue, ligt op 322 m van de accommodatie. Elke kamer in het hotel heeft een oppervlakte van 150 vierkante meter en is voorzien van een koelkast, een flatscreen-tv met kabelzenders,
InterContinental New York Times Square is verdeeld over 36 verdiepingen en biedt accommodatie met kamerhoge ramen met uitzicht op de skyline van Manhattan, Hudson River en Broadway Theatre District. kamers zijn voorzien van een flatscreen-tv, een werkplek, een op de spa geïnspireerde badkamer
Folsom Street oost 2017 – korte versie
Boek met vertrouwen. Ontvang de beste prijzen van onze partner Expedia
We hebben hotels in New York gekozen die je dicht bij alle winkels, restaurants en bars houden
Dit rookvrije hotel heeft niet alleen een volledig uitgeruste spa, maar ook een restaurant en een binnenzwembad. WiFi in de openbare ruimtes is gratis. Je vindt er ook een 24-uurs healthclub, een bar/lounge en een bubbelbad. De 212 geluiddichte kamers beschikken elk over gratis wifi en een iPad. Tot de gemakken behoren pillowtop-bedden
Dit rookvrije hotel beschikt over een restaurant, fitnessfaciliteiten en een bar/lounge. Je vindt er ook valetparkeerservice en 24-uurs roomservice. De 155 kamers beschikken naast comfortabele voorzieningen als pillowtop-bedden over een 24-uurs roomservice en een flatscreentelevisie met satellietzenders. WiFi, koffiezetapparaten
Dit rookvrije hotel beschikt over een restaurant, 2 bars/lounges en fitnessfaciliteiten. WiFi in de openbare ruimtes is gratis. Je vindt er ook een koffiebar/café, een dakterras en een 24-uurs businesscentrum. De 489 kamers bieden gratis wifi, Netflix en een ledtelevisie met digitale zenders aan
Dit rookvrije hotel beschikt over 3 restaurants, 3 bars/lounges en een koffiebar/café. Je vindt er ook een snackbar/deli, parkeerplaatsen en een businesscentrum. De 115 kamers beschikken naast comfortabele voorzieningen als pillowtop-bedden en Italiaanse Frette-lakens over gratis wifi en een ledtelevisie met kabelzenders